FARKIMIZ

2367546907

Özel olmak ve farklı olmak için çalışır, müşterilerimizi memnun etmek için çabalarız, okul sıralarıın üretiminden , laboratuvar sistemlerinin kurulumuna kadar tüm ürünlerimizde aynı titizlikle çalışır farklı olmanın risklerini en iyi şekilde hesaplarız, taç eğitim olarak sektördeki rakiplerimizden bizi farklı kılan ayrı kılan hatta belirgin bir şekilde ayrı bir yere koyan özelliklerimiz var ;

EĞİTİM ARAÇ GEREÇLERİNDE KALİTELİ ÜRETİM

??????????????????????????????????????????????

 Eğitim araç gereçlerinin üretiminde fabrikalarımızda en hassas bir biçimde ar-ge çalışmaları ve kalite standartları korunarak üretim gerçekleşir kullanılan malzemenin kalitesi uzun ömürlü oluşu yeni gelecek eğitim öğretim döneminde KALİTELİ EĞİTİM ARAÇ GEREÇLERİNİ tercih eden eğitim kurumlarının bizi seçmesini sağlar. Taç eğitim ürettiği tüm ürünlerde garanti vererek müşterilerinin mağdur olmasını önler.

 

ÖĞRENCİNİN VE ÖĞRETMENİN KULLANIMINI KOLAYLAŞTIRIRIZ

4056522_orig

 

Üretilen tüm ürünlerimizde öğretmenlerimizin ve öğrencilerimizin kullanımını en hijyenik ve kullanışlı halae gelmesi adına çalışır, kurumsallık ilkelerimize göre üretim işlemi gerçekleştiririz, sektörümüzdeki  bazı rakiplerimizin aksine maliyetlerimizi düşürmek adına kırılabilecek , bozulabilecek malzemeden kaçınırız.

 İSTENİLEN RENKTE SİPARİŞ İMKANI

Creative_Wallpaper_Color_spectrum_028498_-720x480

 

 Müşterilerimizin istediği renkte ve özel tercihlerine göre ürün üretimi gerçekleştiririz, kaliteli ve güvenli boya malzemeleri kullanır, kalite standartlarını koruruz.

GÜVENLİ MALZEMELER GÜVENLİ ÜRÜNLER

4704152

 

 

Üretimini yaptığımız okul sıralarından, yazı tahtalarına kadar tüm ürünlerimizde çocuklarımızın güvenliği adına gerekli işlemleri yapar, ürettiğimiz eğitim araç gereçlerinin çocuklarımızın güvenliğini tehlikeye sokacak şekilde üretilmesinden kaçınırız.

 

ANAOKULLARINA ÖZEL HİZMET

Multi-Ethnic group of children

Bir çok anaokuluna hizmet veren firmamız anaokullarındaki araç gereçlerin üretimini yaptığı gibi bu ürünlerin kalitesinin ne denli önemli olduğunun farkındadır.

 

BİZİ TERCİH EDEN TÜM MÜŞTERİLERİMİZE TEŞEKKÜR EDERİZ…